Bezpečnostní vstupy - mříže

Společnost ST HP, s.r.o. svým zákazníkům dodává mříže. Na přání dodáváme také speciální typy mříží dle konkrétních požadavků zákazníka.

  • rolovací

  • nůžkové

  • pevné

Rolovací mříže – dbejte na bezpečnost!


MICROFORATA

Do rozponu 16 m. Hmotnost 1 m čtverečního je 9,5 kg /při tl. 0,9/.

Mříž je vyrobena z ocelového pozinkovaného perforovaného pásu na válcovací stolici za studena. Spojení jednotlivých lamel zajišťují válcované zámky na lamelách. Ve spodní části je umístěna kokonová lišta s možností uzamykání.


GALA

Do rozponu 12 m. Hmotnost 1 m čtverečního je 7 kg /rozteč 120 mm/.

Je vyrobena z ocelových pozinkovaných trubek umístěných vodorovně. Spojení zajišťují svislé sponky lisované z ocelového pozinkovaného plechu. Ve spodní části je umístěna lamela s možností osazení uzamykacího rozvorového systému.


LUXON

Do rozponu 8 m. Hmotnost J m čtverečního je u provedení bez vodorovné výztuhy 11,5 kg a u provedení s výztuhou 17 kg.

Je vyrobena z ocelových plných kruhových profilů vytvarovaných do vlnového tvaru. Spojení zajišťují sponky lisované z ocelového pozinkovaného plechu. V horní a spodní části roletového pancíře jsou plné lamely a ukončovací spodní lišta s možností použití uzamykacího systému.


VALENTINA

Do rozponu 16 m. Hmotnost 1 m čtverečního je 10,5 kg /při tl. 0,9/.

Je vyrobena z ocelového pozinkovaného plechového pásu na válcovací stolici za studena. Spojení jednotlivých lamel zajišťují válcované zámky na lamelách. Ve spodní části je umístěna koncová lišta s možností uzamykání.


MONTECARLO

Do rozponu 11 m.

Je vyrobena z ocelových pozinkovaných trubek vytvarovaných do vlnovky a umístěných vodorovně. Spojení zajišťují sponky lisované z ocelového pozinkovaného plechu. V horní části roletového pancíře jsou plné lamely a ukončovací spodní lišta s možností použití uzamykacího systému.