Automatické dveře křídlové

  • pohon Smart Drive 1101


Výrobcem tichého pohonu nové generace-Smart Drive 1101 je švýcarská firma Tormax Motoren AG. Smart Drive 1101 je samostatný pohon, který lze přimontovat bez větších zásahů do interiéru budovy ke stávajícím křídlovým dveřím.

V estetickém obalu se skrývá nejmodernější elektronika a technika, která umožňuje řadu individuálních funkcí. Jednou z nich je např. push-and-go. K tomu, aby se spustila automatika, stačí do dveří jen jemně strčit nebo zatáhnout. Dále je možné nastavit různé otevírací intervaly, což je důležité zejména v budovách, kde je měněna rychlost otevírání s využitím pomalejšího chodu- domovy důchodců, nemocnice,domovy pro tělesně postižené apod.

Interní zarážka při otevírání dveří zajišťuje, že se dveře otevřou pouze do určitého úhlu, proto není potřeba další externí zařízení na omezení úhlu při otevírání.


pohon Smart Drive 1101


S pohonem SmartDrive 1101 je zajištěna také bezpečnost osob. Propracovaný systém automatické detekce překážek zajišťuje ,že narazí-li dveře na sebemenší odpor, okamžitě změní směr nebo se zastaví. Dále je možné regulovat sílu otevírání a zavírání dveří. V případě výpadku eleketrické energie lze dveře ovládat manuálně.

Na objednávku je možné také zajistit panikové zařízení,které je důležitým bezpečnostním prvkem v případě požáru apod. Smart Drive 1101 může být připojen k bezpečnostním systémům - jako jsou alarmy, senzory, EPS, EZS.

Kolik lidí váhá vstoupit do místnosti, když mají plné ruce? Nemusíte hledat kliku! SMART DRIVE 1101 je elegantním a jednoduchým řešením, jak zautomatizovat stávající nebo nové křídlové dveře. Tento pohon je tichý a na údržbu jednoduchý pohon, který splňuje i ta nejnáročnější kritéria v oblasti bezpečnosti. Automaticky rozeznává překážky bránící pohybu dveří, zajišťuje bezpečnou a jednoduchou obsluhu v případě výpadku elektrické energie, umožňuje použití dveří jako únikového východu - to jsou jen některé z mnoha bezpečnostních prvků, které Vám nabízí řešení v podobě pohonu SMART DRIVE 1101. Žádné kompromisy! SMART DRIVE 1101 je estetický a vysoce funkční pohon. Díky svému kompaktnímu a decentnímu vzhledu je tento pohon vhodný ke každému typu budovy. Jednoduchý a uživatelsky přátelský TEACH - IN - PROGRAMM umožňuje snadné a rychlé uvedenídveří do provozu.


Naprostá novinka v oblasti otvíračů křídlových dveří. To jsou nové otvírače
SMART DRIVE 1101


SMART DRIVE 1101

jsou inteligentní a na montáž snadné otvírače, které během okamžiku přemění Vaše obyčejné křídlové dveře na automatické. K jejich seřízení byl vyvinut naprosto jednoduchý a přitom vysoce funkční tzv. Teach – In – Programm. Pokud Vás zajímá víc o těchto moderních a spolehlivých produktech, čtěte dál…

SMART DRIVE 1101 je elegantním a jednoduchým řešením, jak zautomatizovat stávající nebo nové křídlové dveře. tento pohon je tichý a na údržbu jednoduchý pohon, který splňuje i ta nejnáročnější kritéria v oblasti bezpečnosti. Automaticky rozeznává překážky bránící pohybu dveří, zajišťuje bezpečnou a jednoduchou obsluhu v případě výpadku elektrické energie, umožňuje použití dveří jako únikového východu – to jsou jen některé z mnoha bezpečnostních prvků, které Vám nabízí řešení v podobě pohonu SMART DRIVE 1101.


SMART DRIVE 1101


Žádné kompromisy! SMART DRIVE 1101 je estetický a vysoce funkční pohon. Díky svému kompaktnímu a decentnímu vzhledu je SMART DRIVE 1101 vhodný ke každému typu budovy. Jednoduchý a uživatelsky přátelský TEACH – IN – PROGRAMM umožňuje snadné a rychlé uvedení dveří do provozu.

Výhody SMART DRIVE 1101

  • Jednoduché uvedení do provozu na stávající nebo nové dveře: montáž, el. proud, nastavení, parametrů.
  • Push and Go: okamžité otevření při dotyku dveří.
  • V případě překážky ve směru pohybu dveří se automaticky směr pohybu změní a to díky integrovanému elektronickému kontrolnímu zařízení.
  • Snadné manuální otevření dveří v případě výpadku elektrického proudu.
  • V případě montáže pohonu s kluznou pákou je možná instalace panikového zařízení pro použití dveří do oblasti nouzových východů.

Použití

  • stávající i nové křídlové dveře
  • vnitřní i vnější dveře
  • nemocnice, domy s pečovatelskou službou, domovy důchodců
  • nákupní centra, hotely, restaurace